Shitet, Apartament 2+1+2, Fresku, Tiranë. 96,000 € ID: OPP+31567

 • 96.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 96.000€

Details

 • Price: 96.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355694048799

Description

Shitet Apartament 2+1.
Adresa: Tiranë, Fresku, Rruga e Thesarit.
Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 138m2.
• Sipërfaqe neto: 126m2.
• Kati 0 (me lartësi nga toka).
• Orientim veri-lindje .
• Bosh.
• Vetrata xhami termike.
Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare), ballkon.
Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.
Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +