SHITET APARTAMENT 2+1+2+ DEPO, RRUGA NDRE MJEDA, TIRANË

 • 156.500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 156.500€

Details

 • Price: 156.500€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2+ DEPO, RRUGA NDRE MJEDA, TIRANË

Çmimi: 1250 Euro/m2
Vendndodhja: Rruga Ndre Mjdea, Tiranë
Sipërfaqe Bruto: 125.18 m2
Sipërfaqe Neto: 109.9 m2

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë banim, të një pallati të mirëadministruar dhe ka orientim nga Jugu, shumë të favorshëm për një ndriçim natyral.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti, është një zonë e zhvilluar, e cila ofron të gjitha mundësitë për një jetesë komode.

Organizimi:
1 Ambient ndenjie+ ambient gatimi
2 Dhoma Gjumi
1 Korridor
2 Tualete
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati 7 banim
Orientimi Jug
Ashensor
Ndriçim natyral

ID:13071

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

+355697032244

 • Address Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta