SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE, TEK ASL, TIRANË.

 • 102.980€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 102.980€

Details

 • Price: 102.980€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355688000969

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE, TEK ASL, TIRANË.
ÇMIM KLERINGU!!!
Çmimi: 1.000 Euro/m²

DES sjell në shitje apartament 2+1 , në një ndër komplekset më të reja të ndërtuara në Tiranë.

Apartamenti organizohet në korridorin i cili bën shpërndarjen në sallonin sëbashku me këndin e gatimit me dalje në ballkon, 2 dhomat e gjumit njëra prej të cilave matrimoniale dhe tjetra për fëmijet me dalje në ballkonin tjetër, dhe tualeti i aksesueshëm në korridor.

Vendndodhja: Rruga Sadik Petrela, pranë Venue, Tiranë
Sipërfaqe totale: 102.98 m2
Sipërfaqe neto: 89.1 m²
Sipërfaqe e përbashkët:13.88 m²

Katër godina banimi dhe shërbime me 2 dhe 3 kate parkimi nën tokë.

Kjo rezidencë është e përbërë nga 4 godina banimi e shërbime dhe me 2 e 3 kate parkimi nën tokë , e cila ndodhet në Rrugën “Sadik Petrela”pranë Venue,Tiranë.

Godinat ndodhen në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi, dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të rehatshme.

Organizimi:
2 Dhoma gjumi
1 Sallon+Ambient gatimi
1 Tualet
1 korridor
2 Ballkone

Detaje të tjera
Hapësirë Parkimi
Dokumentacion i rregullt
Ashensor
Orientimi Lindje

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të një pallati të ri dhe të pajisur me ashensor, ndërtim i vitit 2022.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

📲+355688000969

 • Address Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta