SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE ME PAMJE DETI NE ILIRIA,DURRES!

 • 70.000€
, Iliria, Durres

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355683529555

Description

Shitet apartament 2+1+2 ballkone me pamje nga deti, ne Iliria, Plazh, Durres. Disponon 91.5m2 ne certifikate dhe ndodhet ne katin e 7-t banim.  Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne nje dhome gjumi me ballkon, nje tualet, nje dhome ndenje+kuzhine me ballkon dhe nje tjeter dhome gjumi. Ajo qe e ben te vecante kete apartament  eshte pamja e saj nga deti. Ndodhet ne nje zone tejet te pelqyeshme per banim pasi ofron te gjitha mundesite dhe fasilitetet e nevojshme per ta bere jetesen sa me komode. Shihet edhe si nje mundesi e mire investimi .

Per me shume informacion rreth prones kontaktoni agjentin e prones.

Adrian Hoxha

+355683529555

 • Address Iliria, Durres
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Adriani Real estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Adriani Real estate
 • Adriani Real estate