Shitet, Apartament 2+1+2, ”Astir-Vila L ”, Tiranë.

 • 105.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Vila L, Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Vila L, Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e “Astirit” tek Vila L, në një pallat të ri me mjaft administrim të mirë. Ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore dhe stacioneve të autobuzit. Apartamenti ka shumë hapsirë dhe ndricim natyral si dhe organizim mjaft të mirë.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete ( 1 me dritare)
 • Pallat i ri (me ashensor)
 • Kati i 4
 • I mobiluar
 • Dokumentacion i rregullt

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Vila L, Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome