SHITET APARTAMENT 2+1+2 AFËR PORTIT, HIMARË.

 • 139.140€
, Pranë portit, Himarë
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 AFËR PORTIT, HIMARË.

, Pranë portit, Himarë
 • 139.140€

Details

 • Price: 139.140€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355693041461

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 AFËR PORTIT, HIMARË.
Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati 4-katësh me parkim nën-tokësor. Apartamenti nuk është i përfunduar, por sipas planimetrisë organizohet në: 1 kuzhinë + sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Pallati është i ri, i investuar në mënyrë cilësore dhe ka një pamje fantastike nga deti.
Çmimi: 139.140 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355693041461.

 • Address Pranë portit, Himarë
 • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate