SHITET APARTAMENT 2+1+2 AFËR PORTIT, HIMARË.

  • 139.140€
,

Details

  • Price: 139.140€
  • Size: 91 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 AFËR PORTIT, HIMARË.
Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati 4-katësh me parkim nën-tokësor. Apartamenti nuk është i përfunduar, por sipas planimetrisë organizohet në: 1 kuzhinë + sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Pallati është i ri, i investuar në mënyrë cilësore dhe ka një pamje fantastike nga deti.
Çmimi: 139.140 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355693041461.

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare