Shitet Apartament 2+1+2 afer Nobis

 • 160.000€
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1+2 afer Nobis

5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,115m ne katin e 9 ne nje pallat 11 katesh me 2 ashensore dhe teper cilesore.Apartamenti eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme,nje sallon bashke me guzhinen,2 ballkone te bollshme dhe 2 tualete.Ndodhet afer Nobis ose te Teatri Turbina.Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe eshte pjeserisht i mobiluar.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"