Shitet apartament 2+1+1 Parkim tek rruga e Kavajës, Square 21

 • 214.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 214.000€

Details

 • Price: 214.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

Shitet apartament 2+1+1 Parkim tek rruga e Kavajës, Square 21

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të në një nga rezidencat më cilësore në zonë.
Organizimi: ambjent dite me aneks gatimi dhe akses ne ballkon, dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale shërbehet nga një tualet personal, tualet dite. Objekti ne ndertim.

-Lagje e mirëshërbyer me kërkesë të lartë për banim
-Punime cilësore
-Planimetri e rregullt

Kontaktoni Habitat per me shume info:
0694370227/0694098578
HABITAT Real Estate Experts, orari 09.00-20.00

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat