SHITET APARTAMENT 2+1+1 NE ASTIR 110M2.

 • 105.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Loni Ligori, Astir, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Loni Ligori, Astir, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartament 2+1+1 ne Astir afer Viles L. Apartamenti ka nje siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje soxhorno me guzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Ai eshte pjeserisht bosh ka vetem kendin e aneksit te gatimit.
SHITET PER 105.000 EURO.
Kodi ZA-201

 • Address Rruga Loni Ligori, Astir, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare