SHITET, APARTAMENT 2+1, YZBERISHT, TIRANË

 • 88.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Në shitje, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Yzberisht, Tiranë.

Detaje për Zonën:

– Lokacioni: Ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.

– Infrastruktura dhe shërbimet janë përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.

– Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dheaktivitete të tjera.

-Transporti publik: Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 82 m2.

-Kati: 2.

-Me ashensor.

-Orientim Perëndim.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

 

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Lokacion i favorshëm.

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .

– Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2