Shitet Apartament 2+1 +verande cmimi 630euro/m2

 • 77.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1 +verande cmimi 630euro/m2

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 77.000€

Details

 • Price: 77.000€
 • Size: 137 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692862514

Description

 

Shitet apartament 2+1 ,
ne katin e dyte te nje pallati te ri,
Ka dy kate nentoke.
Eshte me elemente te larte sizmike.
Siperfaqe totale prej 137 m2
Siperfaqje e brendeshme 100.10m2
Siperfaqje perbashket 7.9m2
Siperfaqje verande prej 29 m2
te shfrytezueshme mund te mbyllet ,qe te perdoret per gatim.
Eshte me hipoteke.
Eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi,
1 tualete,soxhorno,kend gatimi,verande te madhe.
Dalje nga te gjitha dhomat  ne verande.
Orientimi eshte nga jugu.
Ka ndricim nga dielli.
Eshte i pershtatshem per banim dhe investim.
Cmimi i shitjes okazion 77000 euro

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
firstinvestalbania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
firstinvestalbania
 • firstinvestalbania