SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDË, RRUGA HAMDI PEPO, TIRANË

 • 104.730€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 104.730€

Details

 • Price: 104.730€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDË, RRUGA HAMDI PEPO, TIRANË

Çmimi: 104,730 Euro
Vendndodhja: Rruga Hamdi Pepo
Sipërfaqe Totale: 66,77 m2
Sipërfaqe Neto: 59,57 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 7,2 m2
Sipërfaqe verande: 65,95 m2

DES sjell partamnete në shitje, në një ndër godinat më të reja të ndërtuara në Tiranë, e cila është godinë shërbimi dhe banimi me 4 dhe 6 kate + 2 kate parkimi nën tokë.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e qetë dhe e zhvilluar kohët e fundit, e cila ofron një tërësi shërbimesh si:
Spitale
Markete
Farmaci
Dyqane
Shkolla etj

Organizimi i apartamentit:
1 Sallon + Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Korridor
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati i 4-të
Pallat i ri
Ashensor
2 Kate parkim
Përfundon në dhjetor 2022

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni:
+355697032244

 • Address Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta