Shitet, Apartament 2+1+ Verandë, Rruga 5 Maji, Tiranë opp+31670

 • 200.000€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet Apartament 2+1+Verandë.
Adresa: Tiranë, Rruga 5 Maji, Emerald Residence.
Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale apartamenti : 119.6m2.
• Sipërfaqe verande 34.7m2.
• Kati 8.
• Orientim jug-lindje.
• Bosh.
• Në fazë ndërtimi, me afat përfundimi 6 muaj.
Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, verandë.
Detaje të tjera:
• Apartamenti është në proces hipotekimi.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.
• Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +