Shitet, Apartament 2+1, Varri Bamit, Tiranë. 58,000 € ID: OPP+22657

 • 58.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Varri Bamit, Tiranë. 58,000 € ID: OPP+22657

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Shitet, Apartament 2+1, Varri Bamit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja neto: 72 m2.
• Kati 3.
• Orientim lindje-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +