Shitet apartament 2+1, Ujesjellesi Durres

 • 77.000€
, Tek Ujesjellesi Durres
shitje

Shitet apartament 2+1, Ujesjellesi Durres

, Tek Ujesjellesi Durres
 • 77.000€

Details

 • Price: 77.000€
 • Size: 134 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1, Ujesjellesi Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 134 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nderteses.
 Pjeserisht e mobiluar.
Me Ballkon
Me Ashensor
Cmimi: 77 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Tek Ujesjellesi Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona