Shitet apartament 2+1, Teuta Plazh Durres

 • 88.000€
, Teuta Plazh Durres
shitje

Shitet apartament 2+1, Teuta Plazh Durres

, Teuta Plazh Durres
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1, Teuta Plazh Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nderteses
 Me ballkon
 2 banjo
 E mobiluar
 Ashensor
 Pamje nga deti
Cmimi: 88 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Teuta Plazh Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona