SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ZOGU I ZI 119 M2.

 • 131.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ZOGU I ZI 119 M2.

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi
 • 131.000€

Details

 • Price: 131.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355684044520

Description

Shitet apartament 2+1 tek Zogu i Zi me nje siperfaqe 119 m2. Ndodhet ne katin e 3. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, nje sorxhorno, 2 tualete ku njeri tualet eshte me dritare dhe nje ballkon te madh ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar bukur me punume extra. Apartamenti ka orjentim lindje -perendim. Apartamenti ndodhet ne nje pallat pa ndertime te larta afer.
Apartamenti shitet me ofert me 1.100 Euro per m2.
CMIMI I SHITIES ESHTE 131.000 EURO.

Per me shume informacion kliko linkun:www.merlinimobiliare.com

 • Address Zogu i Zi
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare