SHITET APARTAMENT 2+1 TEK XHAMLLIKU

 • 53.000€
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK XHAMLLIKU

Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 53.000€

Details

 • Property ID: 39790
 • Price: 53.000€
 • Property Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 – te banim te nje pallati egzistues dhe ka nje siperfaqe totale prej 64 m2. Organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi i apartamentit eshte Jug- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj. Shitet e mobiluar si ne foto . Mobiljet jane te nje stili bashkohor. Disponon dokumentacion te plote hipotekor .
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate