SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE  ASTIR ,  TIRANË

 • 126.300€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 126.300€

Details

 • Price: 126.300€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE  ASTIR ,  TIRANË

Çmimi I shitjes : 1000 euro m²

Vendndodhja: Unaza e re Astir ,Tiranë

Sipërfaqja e brendshme : 114.3 m²

Sipërfaqja e përbashkët: 12 m²

Sipërfaqja totale: 126 m²

 

Apartamenti  ndodhet në katin e 8-të të banimit dhe organizohet nga një korridor I cili bën shpërndarjen në ambjentin e ndenjes + këndin e gatimit me dalje në ballkon , 2 dhomat e gjumit dhe tualetin .

Është një ndërtim me  punime cilesore ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik si dhe sisteme hidraulike me një cilësi mjaft të mire .

 

Tipologjia 2+1+2 tualete

1 ambient ndenje+ ambient gatimi

2 dhoma gjumi

2 tualete

1 korrridor

1 ballkon

 

Për një informacion më të detajuar kontaktoni:

0688000969

 • Address Astir, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta