SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TIRANA E RE AFER RR. KOSOVARVE.

 • 103.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Kosovarve
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TIRANA E RE AFER RR. KOSOVARVE.

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Kosovarve
 • 103.000€

Details

 • Price: 103.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet apartament afer Rruges Kosovarve mbrapa Hotel Dinastis. Apartamenti ka nje siperfaqe 81 m2 dhe eshte i perbere nga nje soxhiorno, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i rikontruktuar ne menyre bashkohore me tarac te sistemuar me shtres termoizoluse , me rezervuar te personalizuar dhe me panel diellor. Apartamenti ka orjentim veri-lindje.
SHITET VETEM PER 103.000 EURO (i diskutushem)

 • Address Rruga Kosovarve
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare