SHITET APARTAMENT 2+1 ,TEK SPITALI VLORË

 • 48.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 ,TEK SPITALI VLORË

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 48.000€

Details

 • Price: 48.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 , TE SPITALI RAJONAL VLORË .

Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 99 m2 dhe është i organizuar në , 1 sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 2 ballkone.

Ndodhet në katin e 4-të të një pallati të ri.

Çmimi i shitjes është 48.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697066661

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate