SHITET APARTAMENT 2+1 , TEK SPITALI RAJONAL VLORË .

  • 48.000€
,

Details

  • Price: 48.000€
  • Size: 99 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 , TEK SPITALI RAJONAL VLORË .

Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 99 m2 dhe është i organizuar në , 1 sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 2 ballkone.

Ndodhet në katin e 4-të të një pallati të ri.

Çmimi i shitjes është 48.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare