Shitet apartament 2+1 tek Shkembi i Kavajes

 • 55.000€
, Shkembi i Kavajes

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355694370227

Description

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një objekti rezidencial buzë detit në zonën e Shkëmbit të Kavajes, afër Restorant “Bleart”. Objekti nuk ka pësuar asnjë problem nga tërmeti i vitit 2019, nuk ka ashensor dhe ofron mundësi parkimi në garazhd privat.

Organizimi: korridor shpërndarës, ambjent dite që ndricohet nga dielli i Lindjes dhe ofron hapësirë të bollshme për zonën e gatimit dhe ngrënies, dy dhoma gjumi matrimoniale, një tualet. Vetratat janë dopio xham dhe sigurojne një izolim perfekt termik dhe akustik. Të gjitha ambjentet kanë akses në një verandë që perimetron të gjithë apartamentin. Taraca mbi apartament është e pa dëmtuar dhe shfrytëzohet vetëm nga apartamenti në fjalë.

 

Na kontaktoni për informacione dhe vizita në pronë: 0694370227 / 0694098578

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Shkembi i Kavajes
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat