SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SELIVA, TIRANË

 • 1.700€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SELIVA, TIRANË

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 85.2 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SELIVA, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati, i cili është në ndërtim e sipër.

Prona ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, e cila ndodhet 3 minuta larg qendrës së qytetit dhe i mundëson të gjitha facilitetet e nevojshme.

Sipërfaqja e apartamentit është 85.20 m2, ku  12.90 m2 janë të përbashkëta dhe  72.30 m2 neto.

Organizohet në 2 dhoma gjumi + 1 sallon + 1 kuzhinë + 1 tualet dhe 1 ballkon.

Ambienti është pjesë e një kompleksi me administrim.

ID e listimit 11791.

Çmimi është 1700 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni +355 69 408 3999.

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate