SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGICA E SALES, PAS PIRAMIDES

 • 370.000€
, Piramida, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGICA E SALES, PAS PIRAMIDES

, Piramida, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 370.000€

Details

 • Price: 370.000€
 • Size: 142 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Apartamenti ka një vendodhje strategjike shumë të mirë, 5 minuta nga Kryeministria, ish-blloku, stadiumi “Air Albania”, fare pranë rrugës “Papa Gjon Pali II” rrugës së “Elbasanit” qendrës dhe Parkut të Madh të Liqenit të kryeqytetit. Ndodhet afer disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për femije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.Është një nga zonat më të qeta, e sistemuar me vila 2-3 kateshe, me disa pallate shumëkatëshe si dhe mjaft rezidenca ambasadash. Ofron zona të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, hoteleri, shërbime të ndryshme etj.Ndodhet në një pallat te ri 6 katësh, me ashensor, me 3 hyrje në kat, me administrim shumë të mirë dhe me komunitet të zgjedhur.Apartamenti 2+1 në shitje është i blerë që në karabina dhe jane investuar në të punime shumë cilësore, pa humbje në sipërfaqen e ti i cili mund të përshtatet në strukturë 3+1. Ofron termoizolim të gjithë shtëpisë, kuzhinë italiane me banak kuarz, sistem ventilimi, sistem ndricimi shumë të mirë, spote me lazer, sistem kondicionimi qendror Daikin, tualetet villeroi me suprina me mermer porcelanoza, grila eletrike, dyer të larta, parket druri cilësor dhe gjithë shtëpia e veshur me gips lesh xhami 7 cm dhe letër muri në disa ambiente. Apartamenti ofron ndricim natyral për arsye të orientimit veri-lindje-jug dhe dritareve të mëdha.Apartament në shitje 2+1, me siperfaqe 142.43 m2 neto (160 m2 bruto), ndodhet në katin e 3-të. Përbëhet nga një sallon i bollshëm, kuzhinë e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 garderoba, 3 ballkone dhe 1 lavanderi.

Me këtë apartament shitet edhe 1 vend parkimi me cmimin 30.000 EuroMe certifikatë pronësie.

Kontakt: *+355696054036‬
Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/rruga-mustafa-matohiti-mbrapa-piramides-0

 • Address Piramida, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93