Shitet apartament 2+1+ballkon I bollshëm me pamje fantastike, në zonën e Freskut

 • 150.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1+ballkon I bollshëm me pamje fantastike, në zonën e Freskut

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 185 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1 tek rruga “Ramazan Gazherri” në zonën e Freskut.

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensorme sipërfaqe totale 185 m2.

Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt.

Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenje të bollshëm, ambienti gatimit më vete , dy dhoma gjumi, dy tualete, një depo dhe ballkon I bollshëm me pamje fantastike.

Apartamenti ështe shumë mire I ndriçuar pasi ka orientim lindje. Shitet plotësisht I mobiluar dhe disponon dokumetacion të rregullt hiotekor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Cel. : 0699599753

 • Address Ruga Ramazan Gazherri
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate