SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA KALABRIA, DURRËS

 • 42.000€
, Rruga Kalabria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA KALABRIA, DURRËS

, Rruga Kalabria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696032222

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA KALABRIA, DURRËS.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme.

Sipërfaqja e pronës është 70m2 dhe ndodhet në katin e 6-të një pallati të ri me ashensor.

Organizohet në: 1 sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe një ballkon.

Dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmimi është 42.000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0696032222.

 • Address Rruga Kalabria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate