SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR

 • 223.582€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 223.582€

Details

 • Price: 223.582€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355696054036‬

Description

Apartamenti në shitje ka një vendodhje shumë të mirë, në rrugën e Elbasanit afër Ambasadës Amerikane, nje ndër zonat elitare më të preferuara nga vendasit edhe nga të huajt. Ka pranë një sërë fakultetesh, institucione arsimore si dhe një rrjet të rregullt tregtar e shoqëror dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Pozicionohet pranë gjelbërimit dhe ajrit të pastër që ofron afërsia me parkun kombëtar. Zona ofron qetësi, lehtësi lidhjeje me zona te tjera dhe jo shumë larg nga qendra e Tiranës.Apartamenti në shitje 2+1 është i mirëorganizuar dhe me hapsira të konsiderueshme për një jetë komode. Ka punime cilësore, ngrohje-ftohje qendrore me chiller, i shtruar me parket, dritaret të pajisura me grila dhe i mobiluar me mobilje cilësore. Orientimi i apartamentit është lindje-jug-perëndim gjë të cilen e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës, dhe me një pamje shumë të mirë të zonës përreth.Apartamenti 2+1 në shitje me sipërfaqe neto 86.93 m2 (99.97 m2 bruto) + verandë 35.41 m2, pozicionohet në katin e 4. Struktura e tij është e rregullt dhe organizohet me sallonin e ndenjës dhe gatim+ngrënie bashkë, dy dhomat e gjumit, një tualet dhe verandën e madhe e cila lidhet me të tre ambientet. Apartamenti shitet bashkë me mobilimin.Me çertifikatë pronësie

Cmimi: 223.582 Euro

Kontakt: 0696054036‬

Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…parku-kombetar

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93