SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E KAVAJËS, TIRANË

  • 180.800€
,

Details

  • Price: 180.800€
  • Size: 110 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajës, Tiranë. Apartamenti është 113 m², organizohet në sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone ku në secilin ballkon ka sipërfaqe të gjelberët. Ndodhet në një godinë multifunskionale me 4-kate nëntokë dhe 24-kate sipër. LFasada do të realizohet me materiale bashkohore dhe cilësi maksimale. Efekti madhështor i “godinës me fasada te gjelbëruara” do të spikatet nga shumë larg dhe do ta kthejë këtë strukturë në një monument arkitektonik në qytetin e Tiranës. Çmimi i shitjes është 180.800 euro.
👉 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 068 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate