SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E ELBASANIT

 • 133.000€
, Rruga e Elbasanit
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E ELBASANIT

, Rruga e Elbasanit
 • 133.000€

Details

 • Price: 133.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super apartament 2+1 ne nje nder zonat me te frekuentuara dhe me te kerkuara te Tiranes.
Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi me hapsira teper bashkekohore, salloni eshte nje nder pikat kyce te apartamentit pasi hapsira dhe pjesa e kuzhines eshte teper e mireorganizuar dhe ofron nje qendrim teper te rehatshem dhe komod.
Ballkoni eshte po ashtu nje nder pikat kryesore pasi ofron nje pamje magjepsese.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ku totali i kateve eshte 8 dhe ofron gjithashtu ashensor si dhe mundesi parkimi per automjetin tuaj.

Per nje vizite ne prone ose ne prona te tjera ju lutem kontaktoni ne nr: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…uga-elbasanit/

 • Address Rruga e Elbasanit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate