Shitet apartament 2+1 tek Rruga 3 Deshmoret mundesi konvertimi ne 2 apartamente 2+1

 • 124.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1 tek Rruga 3 Deshmoret mundesi konvertimi ne 2 apartamente 2+1

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 124.000€

Details

 • Price: 124.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 2+1 tek Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht tek E 88.
Aprtamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 162.4 m2, siperfaqe verande 38 m2, mundesi konvertimi ne 2 apartamente 2+1.
Organizimi: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete dhe ballkoni.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare.
Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania