Shitet, Apartament 2+1, tek “Restorant Durrësi”, Tiranë.

 • 55.000€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, tek “Restorant Durrësi”, Tiranë.

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694535079

Description

Informacion mbi Apartamentin:

Ambient ndenjie
Ambient gatimi
Kati i 5
1 Tualet.
2 ballkone
Orientim Lindje-Perendim
2 dhoma gjumi
Me Hipotek
Sipërfaqja e apartamentit 65m2
Zona shumë e mirë , ne afersi te shumë institucioneve , shumë e mirëmbajtur , pallat cilësor , qetësi dhe pastërti .
Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jul Kreka
 • Jul Kreka