2+1, “PORTA E GJELBËR”, PALLATI I BRIGADAVE

 • 220.000€
, Porta e Gjelber (under construction), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

2+1, “PORTA E GJELBËR”, PALLATI I BRIGADAVE

, Porta e Gjelber (under construction), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

PRANË AKSIT RRUGOR TIRANË-ELBASAN

“Porta e Gjelbër” është një rezidencë banimi tërësisht private, e pozicionuar pranë Pallatit të Brigadave, me vendodhje strategjike në jug-lindje të qytetit të Tiranës dhe fare pranë Parkut të Madh të Liqenit, nga i cili projekti ka marre dhe emrin. Me pamje nga kodrat e Petreles dhe Mali i Dajtit, e rrethuar nga natyra 360 gradë, e bën një nga zonat më të preferuara për të jetuar mes qetësisë dhe komfortit që të ofron. Rezidenca ka akses të menjëhershëm me Unazen e Madhe e cila lidhet dhe me autostradën Tiranë – Durrës brenda 4-5 minutash. “Porta e Gjelbër” e konceptuar me nderthurjen e jetesës në mes të natyrës dhe e kombinuar me një nivel të lartë teknologjie, do të ofrojë 34 apartamente elitare të vendosura në pesë objekte 3 katëshe dhe 5 vila luksoze.Rezidenca “Porta e Gjelbër” do të ofrojë punime shumë cilësore, teknologji të lartë ndertimi, stil arkitektonik klasik, hapësira të gjelbëra publike dhe private, hapësira rekreative të dedikuara për fëmijë dhe të rritur, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, ajër të pastër, parkim nën tokë për të gjithë apartamentet dhe privatësi me hyrje dalje të kontrolluar.Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 117.9 m2 (129 m2 sipërfaqe totale ndertimi), pozicionohet në katin e dytë me orientimin jug-perëndim-veri. Do të ofrojë një dhomë ndenje të bollshme + ambientin e ngrënies, ambient gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, garderobë dhe dy ballkone, njeri prej të cileve është i mbuluar.

Perfshihet dhe 1 parkim.

Kontakt: +355696054036‬
Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…ti-i-brigadave

 • Address Porta e Gjelber (under construction), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93