SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU TIRANE

 • 70.000€
Oxhaku

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU TIRANE

Oxhaku
 • 70.000€

Details

 • Property ID: 10807
 • Price: 70.000€
 • Property Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet apartament 2+1 tek Oxhaku afer Spitalit Nene Tereza Tirane.

Apartament ndodhet ne katin e 8 te pallatit dhe ka siperfaqe 84 m2.

Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket nga nje tualet me dritare dhe ballkon.

Ai ka nje drite natyrale shume te kendeshme.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete ku dhe ofrohen shume sherbime ndihmese per nje familje.
SHITET VETEM PER 70.000 EURO. NA KONTAKTONI

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com
Tel: 00355 684044520

 • Address Oxhaku
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare