SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MEDRESEJA 120m2.

 • 100.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MEDRESEJA 120m2.

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 20 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartament tek Medresej Rruga e Dibres me nje siperfaqe 120m2 ne katin e 6 te nje pallati te ri.
Pallati ka ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi nje dhome ndenje nje aneks dhe nje tualet. Apartamenti ka hipotek te rregullt.
SHITET PER 100.000 EURO.

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare