SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI TURDIU , ISH FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË

 • 136.440€
7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
shitje
7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 136.440€

Details

 • Price: 136.440€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI TURDIU , ISH FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË

 

Vendndodhja: GARDEN RESIDENCE TURDIU,ISH FUSHA AVIACIONIT,TIRANË

Sipërfaqe: 113,7 m2

ÇMIMI:1200 EURO / M2

 

Apartamenti ndodhet në GARDEN RESIDENCE TURDIU, kompleks i ri banimi shumë cilësor, i cili i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga e “Durrësit”, 21 Dhjetori, rruga “Dritan Hoxha” dhe Unaza e madhe.

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të banimit.

Godinat e këtij projekti janë të pajisura me fasadë termike kapotë ose të ventiluar, sipas kateve të projektit, të cilat janë rezistente për klimën e Tiranës dhe plotësojnë standardet teknike të izolimit termiko-akustik për një jetesë të qetë dhe komode.
Muret ndarës janë me trashësi 10 cm dhe me shtresë të ndërmjetme pambuku mineral prej 5 cm trashësi, vetrata termike alumini dopio xham.

Kompleksi ofron hapësira rekreative, pishinë të përbashkët, kënd lojrash për fëmijët, hapësira të gjelbëruara të sistemuara me stola dhe ndricim, ambiente sherbimi dhe tregtare, parkim të sigurtë e shumë lehtësira për një jetesë të qetë në komunitet.

 

Detaje të apartamentit:

2 Dhoma gjumi

1 Sallon

Kuzhinë

1 Tualet

Ballkon i brendshëm

Ashensor

Orientim Jug-Perëndim

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

0697032244

 • Address Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta