SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI TURDIU , ISH FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË

  • 1.050€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • 1.050€

Details

  • Price: 1.050€
  • Rooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SUPER OKAZION

 

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI TURDIU , ISH FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË

 

Vendndodhja: GARDEN RESIDENCE TURDIU,ISH FUSHA AVIACIONIT,TIRANË

Sipërfaqe: 121.3 m2

ÇMIMI:1050 EURO / M2

 

Apartamenti ndodhet në GARDEN RESIDENCE TURDIU, kompleks i ri banimi shumë cilësor, i cili i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga e “Durrësit”, 21 Dhjetori, rruga “Dritan Hoxha” dhe Unaza e madhe.

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të banimit.

Godinat e këtij projekti janë të pajisura me fasadë termike kapotë ose të ventiluar, sipas kateve të projektit, të cilat janë rezistente për klimën e Tiranës dhe plotësojnë standardet teknike të izolimit termiko-akustik për një jetesë të qetë dhe komode.

Muret ndarës janë me trashësi 10 cm dhe me shtresë të ndërmjetme pambuku mineral prej 5 cm trashësi, vetrata termike alumini dopio xham.

Kompleksi ofron hapësira rekreative, pishinë të përbashkët, kënd lojrash për fëmijët, hapësira të gjelbëruara të sistemuara me stola dhe ndricim, ambiente sherbimi dhe tregtare, parkim të sigurtë e shumë lehtësira për një jetesë të qetë në komunitet.

 

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

0697032241

  • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • City Tirane
  • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta