SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI “LAGUNA BLU”, NË QERRET

 • 150.000€
, Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI “LAGUNA BLU”, NË QERRET

, Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Apartamente ne shitje 2+1 ndodhet tek kompleksi Laguna Blu, vetem 300 m nga deti Adriatik, e cila ka Restorant/Bar, Market, Pishinë, parkim i garantuar, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim midis pishave, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj

Laguna Blu ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Qerreti, Kavajë dhe eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 50 KM nga Tirana, 40 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 270 KM nga Prishtina.

Apartament në shitje  2+1, buze detit Adriatik me siperfaqe neto 135 m2 (155 m2 bruto), kati 2 me orientim jug – perendim. Apartamenti ofron ambientin e ndenjes+kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 3 ballkone. Apartamenti ofron rifinitura elitare dhe mobilimin shume cilesor.

Cmimi përfshin mobilimin. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Kontakt: +355 69 605 4036‬

Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth kesaj prona apo te tjera per shitje dhe qira klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/kompleksi-laguna-blu-ne-qerret

 • Address Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93