SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI “KIKA 1” NE KOMUNE TE PARISIT

 • 89.900€
, Kompleksi Kika 1
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI “KIKA 1” NE KOMUNE TE PARISIT

, Kompleksi Kika 1
 • 89.900€

Details

 • Price: 89.900€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti i modifikuar ne 2+1 tek Komuna e Parisit ne Kompleksin “KIKA 1”. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte 72,5m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje,1 tualet te madhe dhe 1 ballkon.

Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshhme.Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkohore.

Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Kompleksi Kika 1
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate