SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI AURA , TIRANË

 • 150.500€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 150.500€

Details

 • Price: 150.500€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI AURA , TIRANË

 

ÇMIMI 1140 m²
VENDNDODHJA: LAPRAKË , RRUGA DRITAN HOXHA
KATI I 9 I BANIMIT
SIPËRFAQJA TOTALE : 132 m²

 

AVANTAZHET E TE PASURIT SHTËPI TE AURA:
Aura kompleks multifunksional i cili ka në thelb realizimin e një hapësire banimi me një cilësi të lartë jetese. Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, plani///metri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave. Projekti ka për synim ringjalljen e zonës ku po ndërtohet, duke përmirësuar cilësinë e jetesës
Kompleks
Multifunksional
Arkitekturë e “Gjelbërt”
Plani///metri funksionale
Vendndodhje afër unazës

Për një informacion më të detajuar kontaktoni:
0697032241

 

 

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta