SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH HIPOTEKA E TIRANES.

 • 138.600€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH HIPOTEKA E TIRANES.

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 138.600€

Details

 • Price: 138.600€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet apartament ne nje komleks rezidencial ne unaz te vogel perball gjykates se krimeve te rrenda me nje siperfaqe 115.5 m2. Apartamenti eshte 2+1 i perbere nga nje salle e madhe, guzhin vecmas, 2 dhoma gjumi te dyja me dalje ne ballkon, dy tualete dhe nje ballkon i bollshem.
Punimet ne kompleks jane shume cilesore. Ne apartament branda punimet jane ne fazen perfundimare me qellim qe te behen sipas deshires se blersit. Shitet me 1.200Euro per m2.
SHITET per 138.600 Euro.

Per me shum informacion kliko ne linkun:http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare