SHITET apartament 2+1 tek Kompleksi LURA 2 Gjiri i Lalzit

 • 138.000€
, Gjiri i Lalzit, Fushë Draç, 2016, Albania
shitje
, Gjiri i Lalzit, Fushë Draç, 2016, Albania
 • 138.000€

Details

 • Price: 138.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

Shesim apartament 2+1 tek Kompleksi Lura 2, Gjiri i Lalzit

-Korridor, sallë e bollshme,2 dhoma gjumi,1 tualet me dritare,1 ballkon
-Orientim dhe kat fantastik
-Rezidencë moderne dhe shumë e preferuar
-Kompleksi ndodhet 42 km larg Tiranës, 38 km larg Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit të Durrësit.
Kontaktoni agjensinë HABITAT për një vizitë në pronë:
069 437 0227
HABITAT Real Estate Experts, orari 09.00-20.00
 • Address Gjiri i Lalzit, Fushë Draç, 2016, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat