SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU.

 • 75.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Fresku. Apartamenti ka nje siperfaqe 86 m2 dhe eshte i perbere nga nje soxhorno, dy dhoma gjumi dhe dy tualete plus nje ballkon te madh. Apartamenti ka nje pamje te bukur nga Mali i Dajtit dhe ndodhjet mes gjelbrimit me ajer të paster e larg zhurmave te qytetit.
SHITET VETEM PER 75.000 EURO.

 • Address Fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare