Shitet, Apartament 2+1, tek “ Fresku ”, Tiranë.

 • 70.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, tek “ Fresku ”, Tiranë.

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535079

Description

Apartamenti ndodhet tek rruga e Teleferikut, Fresk.
Informacion mbi Apartamentin:

Ambient ndenjie
Ambient gatimi
Kati i 2 banimi
1 Tualet.
1 Ballkon
Orientim Jug-Lindje-Perendim
2 dhoma gjumi
Me Hipotek
E gjitha me parket
Sipërfaqja e apartamentit 78,5 m2
Zona shumë e mirë , shumë e mirëmbajtur , pallat cilësor , qetësi dhe pastërti .
Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jul Kreka
 • Jul Kreka