Shitet apartament 2+1 te Vollga në Durrës

 • 110.000€
, Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1 te Vollga në Durrës

, Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 60 50 092

Description

Shitet apartament 2+1 te Vollga në Durrës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 117 m2.
Organizimi i pronës është 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje me pjesën e gatimit, 2 tualete, gjithashtu dhe një ballkon me pamje nga deti dhe me dalje nga të dyja dhomat e gjumit
Çmimi i pronës është 110.000 euro/total
Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni:
☎️ +355 69 60 50 092

 • Address Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate