SHITET APARTAMENT 2+1 TE VASIL SHANTO, TIRANË

 • 99.000€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TE VASIL SHANTO, TIRANË

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692048884

Description

Shitet apartament 2+1+2 depo pranë shkollës Vasil Shanto.

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues.

Apartamenti shitet i mobiluar dhe është i organizuar në dhomë ndenje me kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe një tualet.

Apartamenti është mundësi shumë e mirë investimi.

Çmimi i shitjes 99.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355692048884

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate