Shitet Apartament 2+1 te Selvia

 • 66.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1 te Selvia

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 66.000€

Details

 • Price: 66.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Zona/Rruga : Siri Kodra/afer Selvis

Shitet Apartament 2+1 me sip,79m ne katin e 5 te fundit ne nje pallat egzistues me tulla.Apartamenti ka nje planimetri te rregullt,dhe eshte i organizuar nga nje koridor ndares,nje sallon bashke me guzhinen,2 dhoma gjumi shume te bollshme,nje tualet me dritare.Eshte i rikonstruktuar dhe pjesa e tareces eshte totalisht i rregulluar.Ndodhet ne rrugen Siri Kodra brenda unazes se vogel,te ish punishtja e pastave.Mund te shitet edhe me kredi bankare.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.

 • Address Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"