SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA PJETER BUDI 85.000 EURO

 • 85.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~ 2+1
~ 70M2
~ KATI 5 I FUNDIT EKZISTUES
~ APARTAMENTI ESHTE I IZOLUAR DHE I INVESTUAR
~ I MOBILUAR
~ ÇMIMI 85.000 EURO
~ TEK SHKOLLA “OSMAN MYDERIZI”
~ ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESIE
~ KONTAKTONI 0676722221
V400

Shitet apartament 2+1 te Rruga Pjeter Budi 70 m2

 • Address Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE