SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA “PETI” PERBALLE LIQENIT ARTIFICIAL

 • 249.000€
, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA “PETI” PERBALLE LIQENIT ARTIFICIAL

, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 249.000€

Details

 • Price: 249.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Apartament 2+1 luksoz në shitje, pozicionohet në zonën më të bukur të kryeqytetit, përballë Parkut të Madh të Liqenit dhe fare pranë Kopshtit Botanik të Tiranës. Ka akses të menjëhershëm tek parku i madh i liqenit, unaza e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit. Zona ofron qetësin, ajrin e pastër, infrastrukturë të rregullt dhe një pamje shumë të bukur.

Ka pranë një rrjet të rregullt shoqëror, tregtar dhe gjitha linjat urbanistike që të nxjerrin shumë lehtë në gjitha zonat e Tiranës.

Prona ndodhet në një pallat cilësor me administrim shumë të mire dhe me ashensor. Pozicionohet në katin e 6+papafingo, me 2 apartamente në kat gjë e cila ju siguron privatësi totale dhe pamje nga liqeni artificial.

Apartamenti ofron rifinitura shumë cilësore me lartësi kati mbi 3 m, sistem ngrohje-ftohje me kaldaje me gaz dhe kondicioner, parket druri, oxhak funksional druri, dopio dritare me grila vieneze, ndricuesa me kristale, xhakuzi funksional në verandë, sistem kamerash funksionale, rifinitura të tualeteve mjaft cilësore, depozitë uji individuale 2000 litra, gjenerator etj.

Apartamenti në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 145.6 m2 + 60 m2 verandë, siperfaqe totale 188 m2 (205 m2) me orientimin lindje-perendim-veri. Organizohet nga ambienti i ndenjës, kuzhinë e vecuar me dritare + ambient ngrënie, dhomë gjumi, tualeti, dhomë matrimoniale + tualet me dritare + garderobë + ballkon dhe veranda e cila ofron pamje shumë të bukur nga liqeni artificial.

Në katin 0 ndodhen 2 parkime (mundesia e parkimit gjer ne 3 makina te medha) me cmimin 50.000 Euro .

Shitet pjeserisht e mobiluar.

Me certifikatë pronësie.

Kontakt: +355696054036‬
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…nit-artificial

 • Address Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93